Proč zvolit plastová okna VEKA

Na první pohled se plastová okna různých výrobců téměř neliší. Kvalita se ale po krátké době každodenního používání projeví. Pokud se šetří na kvalitním profilovém systému, může velká váha skel dříve či později způsobit problémy. Na profilu křídla jsou viditelné deformace, celé okno se může zkřížit a nejde spolehlivě zavírat. 

Profilový systém VEKA

Plastová okna a dveře z profilového systému VEKA představují jednu z nejvyšších možných kvalit dostupných na současném trhu.

Jen kompletní systém okenních a dveřních profilů VEKA zajistí nejvyšší možnou kvalitu. Dokladem toho je certifikát, který žádejte u svého prodejce.

Efektivní tepelná izolace

Kombinace tvarové stálosti plastových oken profilového systému VEKA s vysoce funkčními trojskly (nebo „vícenásobným zasklením“) zajišťuje Vaší domácnosti úsporu nákladů na vytápění.

Lepší protihluková ochrana

Profilový systém VEKA tlumí hluk a jiné venkovní rušivé zvuky na vysoké úrovni.

Lepší ochrana proti vloupání

Speciální kování, bezpečnostní krycí plech, vysoce kvalitní profilový systém VEKA s ocelovou výztuží v kombinaci s promyšlenou geometrií profilů představují velkou překážku pro zloděje, a tak chrání Váš domov.

Delší životnost

Díky nejmodernějším výrobním postupům se plastová okna ani při intenzivním a silném namáhání nekroutí a zachovávají si plnou funkčnost. Po mnoha letech používání plastová okna a dveře nejeví známky opotřebení.

Výrobu našich produktů nám zajišťuje slovenská firma Slovacom.